A Kaposvári Campus oktatóit is elismerték - Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem
Tartalom megjelenítő
Létrehozva: 2025 november 19.
A Kaposvári Campus oktatóit is elismerték
Bencéné Dr. Fekete Anikó Andrea Az év tehetséggondozója, míg Dr. Gombos Péter Az év oktatója díjat vehette át november 18-án, a gödöllői Szent István Campuson. Idén immáron második alkalommal adták át a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Oktatói és Impakt díjait.
Dr. Gyuricza Csaba rektor ünnepi köszöntőjében hangsúlyozta: „MATE-snak lenni nemcsak büszkeség, hanem küldetés is. Együtt építkezünk és haladunk előre azon az úton, amelyen egyre messzebbre hallatszik a hangunk. Nem azért, mert sokan vagyunk, nem azért, mert kiabálunk, hanem azért, mert egyre erősebbek vagyunk.”
Az év tehetséggondozója díjat Bencéné Dr. Fekete Anikó Andrea, a Neveléstudományi Intézet oktatási intézetigazgató-helyettese, a Gyermeknevelési Tanszék munkatársa kapta, aki 2009 szeptembere óta tanít a Kaposvári Campuson és jogelőd intézményeiben.
„Meglepetésként ért a kitüntetés. Hála és köszönet mindazoknak, akik értékelték a munkámat, és azoknak a lelkes kollégáknak, akikkel együtt építettük és építjük a tehetséggondozást. Kiemelten fontosnak tartom ezt a területet, hiszen nem mindenki mögött áll olyan háttér, amely segítené a kibontakozást. Nagyon fontos szerepünk van abban, hogy a gyerekek, a fiatalok eljuthassanak oda, ahol tehetségüket a legjobban ki tudják bontakoztatni” – emelte ki a díjazott.
Az év oktatója díjat Dr. Gombos Péter, a Kaposvári Campus főigazgatóhelyettese nyert el, aki immár 31 éve tanítja a kaposvári pedagógushallgatókat. „Ennél a díjnál a hallgatói szavazatok nagyon dominánsak. Jómagam kifejezetten nehéz tárgyakat tanítok, ezért különösen nagy elismerés számomra ez a visszajelzés” – fogalmazott a kitüntetett.
Gratulálunk a díjakat elnyert munkatársainknak!