Oktatói díj

Az év legnépszerűbb oktatója díj – DIÁKHANG-díj

Utolsó frissítés: 2024 július 08.

Az év legnépszerűbb oktatója díj – DIÁKHANG-díj

Diákhang-díj kizárólag a hallgatók véleményére épít. Közismert tény, hogy a tanár személyisége, attitüdje, oktatói stílusa legalább annyira fontos a hallgatók teljesítményében, mint az átadott ismeretek. A lelkes, szakmájuk iránt elkötelezett oktatók a hallgatókat is jobb teljesítményre ösztönzik.

Így e díj célja, hogy a diákok körében legnépszerűbb oktatókat, kutatókat ismerjük el. Éppen ezért ebben a kategóriában a hallgatók állítanak jelöltet és kizárólag a hallgatói szavazatok döntenek a díjazott személyéről.

Összességében a díjjal – reményeink szerint - olyan oktató, kutató kollégák elismerésére kerül sor, akik személyiségükkel, elhivatottságukkal, empátiájukkal elnyeri a hallgatók bizalmát és érdeklődését, ezáltal példaképekké válhatnak az Egyetem hallgatói számára.