Munkatársak

Munkatársak

Intézeti Titkárság - Szent István Campus
  • Zalai Renáta
    titkárságvezető
    zalai.renata.maria@uni-mate.hu
    2100 Gödöllő, Páter K. utca 1.
  •  
  • Straubné Nagy Ilona
    ügyintéző, tanulmányi ügyek
    straubne.nagy.ilona@uni-mate.hu
    2100 Gödöllő, Páter K. utca 1.
Agronómia tanszék - Szent István Campus
  • Dr. Gyuricza Csaba
    egyetemi tanár
    gyuricza.csaba@uni-mate.hu
    2100 Gödöllő, Páter K. utca 1.

  • Dr. Balla István
    egyetemi docens
    balla.istvan@uni-mate.hu
    2099 Gödöllő, Páter K. utca 1.

  • Dr. Kassai Mária Katalin
    egyetemi docens
    kassai.maria.katalin@uni-mate.hu
    2100 Gödöllő, Páter K. utca 1.

  • Dr. Kovács Gergő Péter
    egyetemi docens
    kovacs.gergo.peter@uni-mate.hu
    2100 Gödöllő, Páter K. utca 1.

  • Dr. Mikó Péter Pál
    egyetemi docens
    miko.peter.pal@uni-mate.hu
    2100 Gödöllő, Páter K. utca 1.

  • Dr. Percze Attila
    egyetemi docens
    percze.attila@uni-mate.hu
    2100 Gödöllő, Páter K. utca 1.

  • Dr. Tarnawa Ákos
    egyetemi docens
    tarnawa.akos@uni-mate.hu
    2100 Gödöllő, Páter K. utca 1.

  • Dr. Kende Zoltán
    egyetemi adjunktus
    kende.zoltan@uni-mate.hu
    2100 Gödöllő, Páter K. utca 1.

  • Kakucska Csilla
    laboráns
    kakucska.csilla@uni-mate.hu
    2100 Gödöllő, Páter K. utca 1.

  • Szikoráné Nagy Diána
    laboráns
    szikorane.nagy.diana@uni-mate.hu
    2100 Gödöllő, Páter K. utca 1.
Agronómia tanszék - Károly Róbert Campus
  • Dr. Fodor László
    főiskolai tanár
    fodor.laszlo@uni-mate.hu
    3200 Gyöngyös, Mátrai út 36.

  • Dr. Tóth Szilárd Zsolt
    egyetemi docens
    toth.szilard.zsolt@uni-mate.hu
    3200 Gyöngyös, Mátrai út 36.

  • Dr. Ambrus Andrea
    egyetemi docens
    ambrus.andrea@uni-mate.hu
    3200 Gyöngyös, Mátrai út 36.



  •  
    Dr. Láposi Réka
    egyetemi docens
    laposi.reka@uni-mate.hu
    3200 Gyöngyös, Mátrai út 36.

  • Dr. Bélteki Ildikó
    egyetemi adjunktus
    belteki.ildiko@uni-mate.hu
    3200 Gyöngyös, Mátrai út 36.

  • Lakatos Márk
    mesteroktató
    lakatos.mark@uni-mate.hu
    3200 Gyöngyös, Mátrai út 36.
  •  
Agronómia tanszék - Kaposvári Campus
  • Dr. Keszthelyi Sándor
    egyetemi tanár
    keszthelyi.sandor@uni-mate.hu
    7400 Kaposvár, Guba S utca 40.

  • Dr. Pál-Fám Ferenc István
    egyetemi docens
    Pal-Fam.Ferenc.Istvan@uni-mate.hu
    7400 Kaposvár, Guba S utca 40.

  • Dr. Hoffmann Richárd
    egyetemi docens
    hoffmann.richard@uni-mate.hu
    7400 Kaposvár, Guba S utca 40.



  •  
    Dr. Jócsák Ildikó
    egyetemi adjunktus
    jocsak.ildiko@uni-mate.hu
    7400 Kaposvár, Guba S utca 40.

  • Dr. Somfalvi-Tóth Katalin
    egyetemi adjunktus
    Somfalvi-Toth.Katalin@uni-mate.hu
    7400 Kaposvár, Guba S utca 40.

  • Lukács Helga
    tanszéki munkatárs
    lukacs.helga@uni-mate.hu
    7400 Kaposvár, Guba S utca 40.
  •  
Agronómia tanszék - Georgikon Campus
  • Dr. Anda Angéla
    egyetemi tanár
    anda.angela@uni-mate.hu
    8360 Keszthely, Deák F. u. 16.

  • Dr. Galiba Gábor
    egyetemi tanár
    Galiba.Gabor@uni-mate.hu
    8360 Keszthely, Deák F. u. 16.

  • Dr. Dunai Attila
    egyetemi docens
    Dunai.Attila@uni-mate.hu
    8360 Keszthely, Deák F. u. 16.

  • Dr. Tóth Zoltán
    egyetemi docens
    toth.zoltan@uni-mate.hu
    8360 Keszthely, Deák F. u. 16.

  • Dr. Záborszky Sándor
    egyetemi docens
    Zaborszky.Sandor@uni-mate.hu
    8360 Keszthely, Deák F. u. 16.

  • Dr. Lepossa Anita
    egyetemi docens
    Lepossa.Anita@uni-mate.hu
    8360 Keszthely, Deák F. u. 16.

  • Dr. Simon-Gáspár Brigitta
    egyetemi adjunktus
    simon.gaspar.brigitta@uni-mate.hu
    8360 Keszthely, Deák F. u. 16.

  • Soós Gábor
    egyetemi tanársegéd
    soos.gabor@uni-mate.hu
    8360 Keszthely, Deák F. u. 16.

  • Deák Bence
    laboráns
    Deak.Bence@uni-mate.hu
    8360 Keszthely, Deák F. u. 16.

  • Mészáros Melinda
    laboráns
    meszaros.melinda@uni-mate.hu
    8360 Keszthely, Deák F. u. 16.

  • Liska Dávid
    tanszéki munkatárs
    Liska.David@uni-mate.hu
    8360 Keszthely, Deák F. u. 16.

  • Simon Szabina
    tanszéki munkatárs
    simon.szabina@uni-mate.hu
    8360 Keszthely, Deák F. u. 16.

  • Siftár Erika
    tanszéki munkatárs
    siftar.erika@uni-mate.hu
    8360 Keszthely, Deák F. u. 16.

  • Némethné Salamon Ildikó
    ügyintéző
    nemethne.salamon.ildiko@uni-mate.hu
    8360 Keszthely, Deák F. u. 16.

  • Halász Adrienn
    üzemviteli alkalmazott
    Halasz.Adrienn@uni-mate.hu
    8360 Keszthely, Deák F. u. 16.

  • Gergelics Csaba
    szakmunkás
    gergelics.csaba@uni-mate.hu
    8360 Keszthely, Deák F. u. 16.
Növényélettan és Növényökológia Tanszék - Szent István Campus
  • Dr. Nagy Zoltán
    egyetemi tanár
    nagy.zoltan@uni-mate.hu
    2100 Gödöllő, Páter K. utca 1.

  • Dr. Balogh János
    egyetemi tanár
    balogh.janos@uni-mate.hu
    2100 Gödöllő, Páter K. utca 1.
  •  



     
    Dr. Fóti Szilvia
    egyetemi docens
    foti.szilvia@uni-mate.hu
    2100 Gödöllő, Páter K. utca 1.

  • Lajkó Melinda
    laboráns
    lajko.melinda@uni-mate.hu
    2100 Gödöllő, Páter K. utca 1.

  • Molnár Anikó
    ügyintéző
    molnar.aniko@uni-mate.hu
    2100 Gödöllő, Páter K. utca 1.
Növényélettan és Növényökológia Tanszék - Georgikon Campus

  • Szaszkóné Dr. Decsi Éva Kincső
    egyetemi adjunktus
    szaszkone.decsi.eva.kincso@uni-mate.hu
    8360 Keszthely, Deák F. u. 16.

  • Kutasy Barbara Júlia
    egyetemi tanársegéd
    kutasy.barbara.julia@uni-mate.hu
    8360 Keszthely, Deák F. u. 16.
Növényélettan és Növényökológia Tanszék - Budai Campus

  • Dr. Papp István
    egyetemi tanár
    papp.istvan@uni-mate.hu
    1118 Bp, Villányi út 29-43.

  • Dr. Szegő Anita
    egyetemi docens
    szego.anita@uni-mate.hu
    1118 Bp, Villányi út 29-43.

  • Kissné Dr. Bába Erzsébet Ilona
    egyetemi adjunktus
    kissne.baba.erzsebet.ilona@uni-mate.hu
    1118 Bp, Villányi út 29-43.

  • Dr. Mirmazloum Seyediman
    tudományos munkatárs
    mirmazloum.seyediman@uni-mate.hu
    1118 Bp, Villányi út 29-43.

  • Kolozs Henriett
    tanszéki munkatárs
    kolozs.henriett@uni-mate.hu
    1118 Bp, Villányi út 29-43.

  • Dorogi Barbara
    ügyintéző
    dorogi.barbara@uni-mate.hu
    1118 Bp, Villányi út 29-43.
Növénytan Tanszék - Szent István Campus
  • Dr. Penksza Károly
    egyetemi tanár
    penksza.karoly@uni-mate.hu
    2100 Gödöllő, Páter K. utca 1.

  • Dr. Nagy János György
    egyetemi docens
    nagy.janos.gyorgy@uni-mate.hu
    2100 Gödöllő, Páter K. utca 1.

  • Dr. Saláta-Falusi Eszter
    egyetemi docens
    salata-falusi.eszter@uni-mate.hu
    2100 Gödöllő, Páter K. utca 1.

  • Dr. Pápay Gergely
    egyetemi adjunktus
    papay.gergely@uni-mate.hu
    2100 Gödöllő, Páter K. utca 1.
Növénytan Tanszék - Budai Campus
  • Dr. Höhn Mária
    egyetemi tanár
    hohn.maria@uni-mate.hu
    1118 Bp, Villányi út 29-43.

  • Dr. Papp Viktor
    egyetemi docens
    papp.viktor@uni-mate.hu
    1118 Bp, Villányi út 29-43.

  • Dr. Csergő Anna Mária
    egyetemi docens
    csergo.anna.maria@uni-mate.hu
    1118 Bp, Villányi út 29-43.

  • Dr. Benedek Lajos Krisztián
    egyetemi adjunktus
    Benedek.Lajos.Krisztian@uni-mate.hu
    1118 Bp, Villányi út 29-43.

  • Dr. Bordács Sándor
    egyetemi adjunktus
    bordacs.sandor@uni-mate.hu
    1118 Bp, Villányi út 29-43.

  • Sulyok Mónika
    laboráns
    sulyok.monika@uni-mate.hu
    1118 Bp, Villányi út 29-43.
Növénytermesztési Kutató Központ - Burgonyakutató állomás, Keszthely
  • Dr. Polgár Zsolt Géza
    egyetemi tanár
    polgar.zsolt@uni-mate.hu
    8360 Keszthely, Festetics út 7

  • Dr. Frank Krisztián
    tudományos munkatárs
    frank.krisztian@uni-mate.hu
    8363 Keszthely, Festetics út 7

  • Baráth Szilveszter
    tudományos segédmunkatárs
    bartha.szilveszter@uni-mate.hu
    8360 Keszthely, Festetics út 7

  • Fuksz Zoltán
    laboráns
    fuksz.zoltan@uni-mate.hu
    8360 Keszthely, Festetics út 7

  • Oláh Tamásné
    laboráns
    olah.tamasne@uni-mate.hu
    8360 Keszthely, Festetics út 7

  • Pángerné Háry Márta
    laboráns
    pangerne.hary.marta@uni-mate.hu
    8360 Keszthely, Festetics út 7

  • Volf Tamásné
    laboráns
    Volf.Tamasne@uni-mate.hu
    8360 Keszthely, Festetics út 7

  • Hermán Józsefné
    mezőgazdasági munkatárs
    herman.jozsefne@uni-mate.hu
    8360 Keszthely, Festetics út 7
  •  



     
    Tolnai Zoltán
    mezőgazdasági munkatárs
    Tolnai.Zoltan2@uni-mate.hu
    8360 Keszthely, Festetics út 7

  • Mihályfi Beáta
    mezőgazdasági munkatárs
    mihalyfi.beata@uni-mate.hu
    8360 Keszthely, Festetics út 7

  • Németh Tímea
    mezőgazdasági munkatárs
    nemeth.timea@uni-mate.hu
    8360 Keszthely, Festetics út 7

  • Wolf István József
    műszaki referens
    wolf.istvan.jozsef@uni-mate.hu
    8362 Keszthely, Festetics út 7

  • Gulyás Lajos
    műszaki szolgáltató
    gulyas.lajos@uni-mate.hu
    8360 Keszthely, Festetics út 7

  • Nagy Nikoletta
    műszaki szolgáltató
    nagy.nikoletta@uni-mate.hu
    8360 Keszthely, Festetics út 7

  • Nagy Tibor
    műszaki szolgáltató
    nagy.tibor@uni-mate.hu
    8360 Keszthely, Festetics út 7

  • Bellér József
    műszaki szolgáltató
    beller.jozsef@uni-mate.hu
    8361 Keszthely, Festetics út 7

  • Lövei Beáta
    ügyintéző
    lovei.beata@uni-mate.hu
    8360 Keszthely, Festetics út 7
Növénytermesztési Kutató Központ - Iregszemcsei állomás
  • Piszkerné Fülöp Éva
    tudományos segédmunkatárs
    piszkerne.fulop.eva@uni-mate.hu
    7095 Iregszemcse Napraforgó u. 1.

  • Tórizs János
    mezőgazdasági munkatárs
    torizs.janos@uni-mate.hu
    7095 Iregszemcse Napraforgó u. 1.

  • Széth Ildikó
    mezőgazdasági munkatárs
    szeth.ildiko@uni-mate.hu
    7095 Iregszemcse Napraforgó u. 1.

  • Németh Gyuláné
    mezőgazdasági munkatárs
    nemeth.gyulane@uni-mate.hu
    7096 Iregszemcse Napraforgó u. 1.
  •  



     
    Nagy József
    műszaki szolgáltató
    nagy.jozsef@uni-mate.hu
    7095 Iregszemcse Napraforgó u. 1.

  • Ignácz Lajos
    műszaki szolgáltató
    ignacz.lajos@uni-mate.hu
    7095 Iregszemcse Napraforgó u. 1.

  • Kovács Zsolt
    műszaki szolgáltató
    Kovacs.Zsolt2@uni-mate.hu
    7095 Iregszemcse Napraforgó u. 1.

  • Bukta János
    ügyintéző
    bukta.janos@uni-mate.hu
    7095 Iregszemcse Napraforgó u. 1.

  • Dein Dóra Éva
    ügyintéző
    dein.dora.eva@uni-mate.hu
    7095 Iregszemcse Napraforgó u. 1.
Növénytermesztési Kutató Központ - Növénytermesztési és Agrotechnikai állomás, Szeged
  • Dr. Kristó István
    tudományos főmunkatárs
    kristo.istvan@uni-mate.hu
    6726 Szeged, Alsó Kikötő sor 9

  • Dr. Tar Melinda
    tudományos főmunkatárs
    tar.melinda@uni-mate.hu
    6726 Szeged, Alsó Kikötő sor 9

  • Vályi-Nagy Marianna
    tudományos segédmunkatárs
    Valyi-Nagy.Marianna@uni-mate.hu
    6726 Szeged, Alsó Kikötő sor 9

  • Irmes Katalin
    tudományos segédmunkatárs
    irmes.katalin@uni-mate.hu
    6726 Szeged, Alsó Kikötő sor 9

  • Rácz Attila
    tudományos segédmunkatárs
    racz.attila@uni-mate.hu
    6726 Szeged, Alsó Kikötő sor 9

  • Zentai Tibor
    laboráns
    zentai.tibor@uni-mate.hu
    6726 Szeged, Alsó Kikötő sor 9

  • Zentai Beáta Gabriella
    laboráns
    zentai.beata.gabriella@uni-mate.hu
    6726 Szeged, Alsó Kikötő sor 9

  • Kocsis Attila
    mezőgazdasági mérnök
    kocsis.attila@uni-mate.hu
    6726 Szeged, Alsó Kikötő sor 9

  • Szentpéteri Lajos
    mezőgazdasági mérnök
    szentpeteri.lajos@uni-mate.hu
    6726 Szeged, Alsó Kikötő sor 9

  • Antal József Jánosné
    mezőgazdasági munkatárs
    antal.jozsef.janosne@uni-mate.hu
    6726 Szeged, Alsó Kikötő sor 9

  • Berényi-Ormándlaky Csenge
    mezőgazdasági munkatárs
    Berenyi-Ormandlaky.Csenge@uni-mate.hu
    6726 Szeged, Alsó Kikötő sor 9

  • Fodor Rebeka Daniella
    mezőgazdasági munkatárs
    fodor.rebeka.daniella@uni-mate.hu
    6726 Szeged, Alsó Kikötő sor 9

  • Kappan-Tóth József
    műszaki szolgáltató
    Kappan-Toth.Jozsef@uni-mate.hu
    6726 Szeged, Alsó Kikötő sor 9

  • Kun Erika
    ügyintéző
    kun.erika@uni-mate.hu
    6726 Szeged, Alsó Kikötő sor 9