Minden Csepp Számít IV. Víztudományi Nemzetközi Konferencia

A Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem meghívja Önt a Szarvasi Campusán megvalósuló kutatási és képzési profiljának specializálása intelligens szakosodással: mezőgazdasági vízgazdálkodás, hidrokultúrás növénytermesztés, alternatív szántóföldi növénytermesztés, ehhez kapcsolódó precíziós gépkezelés fejlesztése EFOP-3.6.1-16-2016-00016 keretében szervezett Minden Csepp Számít című IV. Víztudományi Nemzetközi Konferenciára

Időpont: 2021. április 12. (hétfő)

Helyszín: MS TEAMS felület

Regisztráció határideje: 2021. április 9.

Tervezett szekciók:

• Mezőgazdasági vízgazdálkodás
  • Hidrokultúrás növénytermesztés
  • Alternatív szántóföldi növénytermesztés
  • Precíziós gépkezelés

Konferencia előadások, publikációk:

A konferencián elhangzó előadások tudományos cikk formátumú publikációi megjelennek egy nyomtatott és online (PDF) lektorált (ISBN számmal ellátott, peer rivew) konferenciakötetben, magyar vagy angol nyelven.

Absztrakt beküldési határidő: 2021. március 22.

Teljes közlemény megküldésének határideje: 2021. április 20.

Szervezőbizottság tagjai:

A szervező bizottság elnöke:

Dr. habil. Jakab Gusztáv, egyetemi docens (MATE Környezettudományi Intézet Vízgazdálkodási és Klímaadaptációs Tanszék)

A szervező bizottság tagjai:

Bozán Csaba, intézet igazgató-helyettes (MATE Környezettudományi Intézet Öntözési és Vízgazdálkodási Tanszék)

Dr. Skutai Julianna, egyetemi docens (MATE Vadgazdálkodási és Természetvédelmi Intézet)

Dr. Bártfai Zoltán, egyetemi docens (MATE, Műszaki Intézet)

Dr. Futó Zoltán, egyetemi docens, (MATE Környezettudományi Intézet Öntözési és Meliorációs Tanszék)

Dr. Waltner István, egyetemi adjunktus (MATE Környezettudományi Intézet Vízgazdálkodási és Klímaadaptációs Tanszék)

A konferencia titkára:

Csengeri Erzsébet, tanszéki mérnök (MATE Környezettudományi Intézet Öntözési és Meliorációs Tanszék, e-mail cím: csengeri.erzsebet [kukac] uni-mate.hu)

Formai követelmények

Absztrakt minta

A változtatás jogát fenntartjuk.